LatvianRussianEnglish

Kontakti

RĪGAS BRĪVOSTAS FLOTE
Adrese: Kundziņsalas 3.līnija 36, Rīga, LV-1005
Telefons: +371 66932616
Finanšu un grāmatvedības nodaļa
E-pasts: gramatvediba@rbflote.lv
Telefons: +371 66932620
Tiek organizēta izsole "Par laika frakta līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu".
Vairāk informācijas atrodama šeit

Velkoņi

Velkoņi Santa un Stella ir vieni no modernākajiem un jaudīgākajiem Baltijas jūras reģionā. Tie ir būvēti 2008.gadā Rīgas kuģu būvētavā. Stella un Santa ir ledus klases velkoņi ar azimutālu pakaļējo piedziņu, tie spēj lauzt 70 centimetrus biezu ledu, vilcējspēks tauvas režīmā ir vismaz 60 tonnas, velkoņa dzinēja kopējā jauda ir 5000 zirgspēku. Velkoņi aprīkoti ar Rolls – Royce dzenskrūvēm un ūdensmetēju ierīcēm ugunsdzēsības vajadzībām.

Ledus klases velkonis Sfinksa izgatavots Pēterburgas kuģu būvētavā Pella un papildināts ar iekārtām un tehnoloģijām, kas nepieciešamas drošas kuģošanas nodrošināšanai Rīgas ostā. Sfinksai ir uzlabotas korpusa plūdlīnijas, kas dod iespēju lauzt pat 85 cm biezu ledu. Sfinksa ir velkonis ar azimutālu piedziņu, tā garums ir 28,5 metri, eskortēšanas ātrums 13,5 mezgli. Vilcējspēks tauvas režīmā vismaz 50 tonnas, velkoņa dzinēja kopējā jauda ir 4000 zirgspēku, tas aprīkots ar Rolls - Royce kompānijā izgatavotu dzenskrūvi un ūdensmetēju ierīci ugunsdzēsības vajadzībām.

Kuģis ir aprīkots atbilstoši visām starptautisko konvenciju SOLAS un MARPOL prasībām, cilvēku aizsardzībai un jūras piesārņojumu novēršanai.

Visi velkoņi ir aprīkoti ar moderniem navigācijas un radio sakaru līdzekļiem, mūsdienīgām un efektīvām ugunsdzēsības iekārtām, ko var izmantot ugunsgrēku dzēšanai uz ūdens un krastā, aizsardzības bonu izvietošanas tehnoloģiju, kas nepieciešama naftas produktu ierobežošanai, kā arī piemēroti krīzes situāciju likvidēšanas darbos. Veicot ikdienas darbus, - kuģu apkalpošanu, velkoņi izmanto mūsdienīgus navigācijas un saziņas līdzekļus; to apkalpes ir augstas klases profesionāļi, kas labi pārzina Rīgas ostas akvatorija kuģu ceļus un īpatnības.

Sfinksa

Velkonis Sfinksa

Lasīt tālāk...

Santa

Velkonis Santa

Lasīt tālāk...

Stella

Velkonis Stella

Lasīt tālāk...

Autortiesības © SIA Rīgas Brīvostas flote (LV40103321893). Visas tiesības paturētas.